Soczewki kontaktowe

Masz już dość ciągłego poprawiania spadających z nosa oprawek? A może chcesz odsłonić twarz lub też charakter Twojej pracy nie pozwala Ci na noszenie tradycyjnych okularów? W naszym salonie oferujemy naprawdę tanio najlepsze soczewki kontaktowe, a także płyny do ich pielęgnacji i przechowywania. Z myślą o Państwa wygodzie oraz zdrowiu Waszych oczu!


Ostrość widzenia w korzystnej cenie


Zakup wysokiej jakości produktów to komfort noszenia i bezpieczeństwo dla oczu. Korygowanie wady wzroku bez konieczności noszenia okularów nie musi być jednak dużym obciążeniem dla portfela. W naszym salonie kupią Państwo tanio soczewki kontaktowe najlepszych producentów - marek sprawdzonych i cenionych przez wielu użytkowników!

W sprzedaży mamy zarówno warianty jednodniowe, jak również te, które można nosić dłuższy czas.


Nie przegap naszych okazji!


Zachęcamy do kupowania najlepszych soczewek kontaktowych, tanio i bezpiecznie w naszym salonie! Proponujemy liczne okresowe akcje promocyjne, płyny do pielęgnacji i przechowywanie, krople nawilżające, a także korzystne programy lojalnościowe dla ich użytkowników.

Osoby, które do tej pory nosiły jedynie tradycyjne oprawki, zapraszamy do naszego salonu na naukę zakładania i ściągania soczewek kontaktowych! Dla decydujących się na nie po raz pierwszy, zapewniamy próbną parę gratis. Dzięki niej upewnimy się, co do określonej w badaniu mocy, a Państwo przekonają się, czy to rozwiązanie spełnia Wasze oczekiwania.


Koszt badania z doborem soczewek – 100 zł *
*Soczewki próbne i wizyta kontrolna w cenie

Zachęcamy do sprawdzania na bieżąco sekcji Promocje lub śledzenia publikacji na naszym profilu na Facebooku.

 
CooperVision
Alcon
Johnson & Johnson
Bausch + Lomb
 

Umów się na wizytę aplikacji soczewek już dziś!
Odbierz soczewki gratisowe!

Kupując w LUX OPTYK soczewki kontaktowe Johnson&Johnson otrzymasz kartę lojalnościową. Zbierasz hologramy i otrzymujesz co siódme opakowanie GRATIS!

Dołącz do programu lojalnościowego firmy Alcon

 

Czekają wyjątkowe promocje i kupony rabatowe do realizacji w naszym salonie!